Czy możliwe jest wystąpienie poronienia?

Witam serdecznie. Pytam tutaj bo w tym momencie nie mam sie do kogo zgłosić:/ 30.06 po dwóch pozytywnych testach ciążowych,lekarz stwierdził,ze na USG niczego jeszcze nie widać bo byc moze to wczesna ciąża,kazał przyjsc za 2 tyg. 05.07 dostałam plamienia i boli podbrzusza. Dzis ponownie wykonałam test. Wyszedł negatywny. Co sie dzieje? Czy to poronienie?

Niestety, ale prawdopodobnie doszło do poronienia skoro wynik testu ciążowego obecnie jest negatywny. Trzeba w tej sprawie udać się bezpośrednio do ginekologa, który w badaniu USG dopochwowym ostatecznie wyjaśni obecną sytuację.