Czy możliwe jest wystąpienie pustego pęcherzyka płodowego?

Witam,jestem w 6tc prawdopodobnie bo miałam nieregularne cykle,ostatni okres miałam 27.03 ale bardzo mała ilość krwi bardziej jak plamienie a po dwóch dniach czyli 29.03 było mocne krwawienie i sama nie wiem który dzień jest dniem ostatniej miesiączki dlaczego nie wiem który tydzień ale ostatnio miałam lekkie krwawienie a później plamienie byłam u gina który stwierdził że jest pęcherzyk ale pusty bez płodu kazał mi przyjść za tydzień bo nie jest w stanie mi nic dokładnie powiedzieć...co to ozn.?

Lek. Katarzyna Szymczak

Może to bardzo wczesna ciąża i jeszcze nie widać płodu, trzeba czekać na kolejne usg.
Pozdrawiam