Czy możliwe jest wystąpienie trisomii 18?

Witam serdecznie, Mam 25 lat. Test Pappa wykazał zwiększone ryzyko dla Trisomia 18 1:992. Ryzyko podstawowe 1:2301 a moje skorygowane 1:992. Wyniki wolnej podj. beta hCG 0,2853 Mom, a Pappa 0,4016 MOM. Przeźierność karkowa wynosi 1,7mm. Pozostałe ryzyka dla Trisomia 21 i 13 bardzo niskie. Czy obawiać się tego zwiększonego ryzyka dla Trisomia 18?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna dalsza obserwacja przez lekarza prowadzącego ciąże , proszę kierować się jego zaleceniami