Czy możliwe jest wytworzenie krwiaka po uderzeniu?

Czy mam krwiaka? Witam, mam pewne obawy, gdyż kilka godzin temu uderzyłem głową w żyrandol i uderzenie było dość poważne. Przez kilka minut odczuwałem intensywny ból, a następnie mdłości i uczucie, że zaraz stracę przytomność (nie straciłem przytomności, a zdarzenie doskonale pamiętam) sam stan trwał przez kilka dobrych minut dopóki się nie unormowało. Strasznie się boje, że może wystąpić jakiś krwiak. Czytałem, ze samo uderzenie w głowę jest bardzo niebezpieczne. Na całym ciele natomiast mam odczucie jakby brakowało mi siły w mięśniach i uczucie ciężkości głowy. Nie wiem jak prościej mógłbym to określić, a może to tylko moje obawy? :/ Proszę o zdiagnozowanie mnie.

Nie da się postawić diagnozy bez zbadania pacjenta. Jeżeli podobne uczucie nudności i omdlenia utrzymuje się, proszę zgłosić się na SOR. Pozdrawiam.