Czy możliwe jest zajście w ciążę w 26. dniu cyklu?

Krwawienie po dwoch dniach od pierwszego stosunku ustąpiło. Oczywiście stosunek odbywał się z zabezpieczeniem, 26 dnia cyklu. Dziś jest 29 dzień mojego cyklu. Zazwyczaj trwa on od 28 do 30 dni. Czy mozliwe jest zajscie w ciaze w 26 dniu cyklu podczas, gdy uzywane byly zabezpieczenia, a kontaktu dopochwowego z preejakulatem nie bylo?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Prawdopodobieństwo ciąży w takim przypadku jest znikomo małe ( zakładając że owulacja w tym cyklu nie uległa znacznemu przesunięciu). Dla pewności ( jeśli nie będzie krwawienia miesiączkowego) może Pani po około 14 dniach wykonać test ciążowy. Pozdrawiam