Czy możliwe jest zajście w ciążę w 4. miesiącu po porodzie?

Witam, czy możliwe jest zajście w ciążę w 4 miesiącu po porodzie przy karmieniu dziecka 7 razy na dobę bez dopajania dodam ze okres nie wystąpił było 1 dniowe plamienie w poprzednim miesiącu miesiącu. Kochaliśmy się raz bez zabezpieczenia Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Tak istnieje możliwość ciąży. Proponuję wykonać badanie beta hcg z krwi i koniecznie udać się do lekarza ginekologa.