Czy możliwe jest założenie implantów zębowych u 30-latka?

Witam. Od kilku lat cierpię z powodu złego wyglądu moich zębów, niektóre już wypadły, inne straciłem w różnych okolicznościach. Ogarnianie tego trwałoby dużo czasu nie miało by dość dobrego efektu. Słyszałem coś o implantach, powodujących, iż ten problem by zniknął. Oczywiście spojrzawszy na ceny, człowiek się przeraził, ale słyszałem ostatnio, że można całe łuki (górny i dolny) zrobić na kilku implantach (a nie że każdy ząb osobno). Jako, że mamy 2018 rok, czyli usługa ta jest bardziej znana i dostępna niż jeszcze 5-10 czy 15 lat temu chciałbym się zapytać orientacyjnie ile finalnie kosztowałoby zrobienie takich implantów (że nie każdy ząb swój implant, tylko kilka u góry kilka na dole i na to "proteza"). Wiem, że to koszty orientacyjne, ale prosiłbym o podanie widełek. Czy w kwocie 15 tys. zł idzie się zamknąć.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna przede wsystkim ocena możliwości takiego rozwiązania przez lekarza stomatologa w badaniu bezpośrednim