Czy możliwe jest zapalenie stawów u 19-letniej osoby?

Witam w zeszlym roku zauwazylem ze moje palce od rąk pachną poszedłem do lekarza i stwierdził ze nie wie co sie dzieje potem stwierdził ze to prawdopodobnie zapalenie stawów przepisal mi tabletki które wszystko pogorszyly. Natomiast w tym roku przeszło to na palce od nóg i tak się czuję jak by mi kto taki potężny kamień zrzucił na te place. A dopiero mam 19 lat co z tym robić

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna diagnostyka w kierunku reumatoidalnego zapalenia stawów. proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego i na konsultację reumatologiczną.