Czy możliwe jest zapłodnienie zaraz po miesiączce?

Uprawiałam sex z chłopakiem na drugi dzień po zakończeniu miesiączki. W trakcie stosunku nie doszło do wytrysku. Sex trwał bardzo krótko. Czy możliwe jest zapłodnienie w takiej sytuacji?

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
Nie podała Pani, który był to dzień cyklu oraz jak długie są cykle i czy są regularne. Bez tych informacji nie można określić czy stosunek odbył się podczas dni płodnych czy niepłodnych. Na tej podstawie można orientacyjnie określić jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę.
Jeżeli nie doszło do wytrysku mogło dojść do kontaktu z preejakulatem. Zawiera on dostateczna ilość plemników aby doprowadzić do zapłodnienia.

Po około 2 tygodniach od stosunku należy wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam