Czy możliwe jest zarażenie chorobą weneryczną po przygodnym stosunku?

20.08 pierwszy stosunek z nieznajomą 27.08 drugi stosunek z tą samą osobą przy użyciu lubrykanta 28.08 poczucie dyskomfortu 29.08 sierpnia uczucie swędzenia przy dolnej(wewnętrznej) części żołędzia. Uczucie wewnętrznego swędzenia 02.09 po przebudzeniu widok białej substancji wydobywającej się z cewki moczowej, gęsta duża kropla Po każdym z dwóch stosunków penis zmieniał zapach na nieprzyjemny, aktualnie nic takiego nie czuje. Czy mogę smarować maść clotrimazol przy cewce moczowej lub wokół?

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego i odpowiednie postepowanie lecznicze można spróbować powyższej maści . Diagnostyka w kierunku chorób wenerycznych jak najbardziej wskazana