Czy możliwe jest zatrucie amoniakiem w ciąży?

Witam, jestem w 33 tygodniu ciąży,tydzień temu byłam u fryzjera i farbowalam wlisy w salonie byly też inne klientki i byl bardzo wyczuwalny amoniak, mam wrażenie ze dziecko nie rusza się juz tak intensywnie jak przedtem,byłam u lekarza i powiedział ze jest ok -dziecko wazy 1900 .Czy moglam zrobić krzywdę dziecku?

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Ogólnie nie zaleca się tego typu zabiegów w ciąży proszę kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego