Czy możliwe jest, że dieta negatywnie wpływa na nerki?

Witam mam problem z otyloscia korzystam z naturhouse od kilku tyg cos zlecialo ale boje sie ze dieta moze uszkodzic nerki -sporo tego sie ostatnio naczytalam. We wrzesniu mialam problemy z pecherze i w wynikach milam lekko podwyzszona kreatynine. Odczekalam dwa mce posiew moczu bez bakterii, i zaczelam diete zalecana przez dietetyka. Zrobilam kolejna krew i znow mam podwyższona kreatnine co robic dalej czy to mozliwe ze dieta uszkadza mi nerki co zrobic?

Jasne, że jest możliwe, że dieta uszkadza nerki, a jeśli ma Pani problem z nerkami z innego powodu, to dobra dieta powinna wspomagać lezenie. Proszę zgłosić koniecznie ten fakt dietetykowi, a jeśli nie zmieni Pani diety, to trzeba będzie zmienić dietetyka.