Czy możliwe jest, że jestem w ciąży jeśli uprawiałam petting?

Witam!

3 dni temu uprawiałam petting. Byłam nago, jednak mój chłopak miał na sobie bieliznę. Kilka razy dotknął mnie penisem w pochwę, ale na krótko. Później wsadził mi jeszcze palec do pochwy, lecz wcześniej dotknął swojego penisa. Nie od razu po tym to zrobił i w między czasie przypuszczam, że wytarł ręce. Czy jest możliwe w tym przypadku zapłodnienie?

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Proszę się nie martwić. Jeśli Pani partner nie miał na prąciu nasienia, albo przynajmniej preejakulatu, to nie istnieje szansa na ciążę.

Pozdrawiam!