Czy możliwe jest, że po owulacji nie ma już płynu w zatoce Douglasa?

Witam, Ostatnio byłam na usg transwaginalnym. Na lewym jajniku miałam chyba ciałko żółte 19mm na 14mm, lekarz nie był pewny bo w opisie postawił znak zapytania, najwidoczniej nie wyglądało ono typowo. Lekarz napisał także, że "wolnego płynu nie uwidoczniono". Mam pytanie, czy możliwe jest iż kilka-kilkanaście godzin po owulacji nie ma już płynu w zatoce Douglasa? Czy brak płynu oznacza,że do kilkunastu godzin wstecz na pewno nie było owulacji? Dziękuję.

- tak, może tak być
Czy brak płynu oznacza,że do kilkunastu godzin wstecz na pewno nie było owulacji
- nie, nie ma ewidentnego powiązania obecności płynu w zatoce Douglasa z owulacją