Czy możliwe jest, że poroniłam?

Witam. Ostatnią miesiączke miałam 24.09 do 30.09. 4 dni po miesiączce kochałam się z partnerem bez zabezpieczenia stosunek przerywany jednak nie skończył we mnie . 5 dni po stosunku pojawiło się krwawienie silne oraz wypłynęły ze mnie dwa skrzepy wielkosci orzecha włoskiego podobne do kawałka miesa takie galaretowate . Źle się czułam ciągły ból głowy rozdrażnienie osłabienie i niewyspanie . Czy mozliwe jest to ze poronilam ?

Lek. Tomasz Budlewski

Jest to możliwe aczkolwiek warto jest oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udac sie do lekarza ginekologa