Czy możliwe jest, że w ciągu 50-dniowego cyklu miałam dwie owulacje?

Witam,
na początku lipca odstawiłam plastry E***, byłam przez dwa miesiące za granicą, cykle wtedy trwały kolejno 34 i 26 dni, później dostałam okres ok. 25 września, a następny dopiero 11 listopada.

Dnia 7 listopada uprawiałam seks bez zabezpieczenia, a 11. zaczęłam krwawić (prawdopodobnie był to okres, bo trwał kilka dni), ok. 14 listopada, pod koniec okresu, wzięłam gorąca kąpiel, gdy wyszłam z wanny, wypłynęło ze mnie dużo wody pomieszanej z krwią. Ponadto wcześniej miałam bardzo stresujący tydzień.

Czy możliwe jest, że w ciągu tego 50-dniowego cyklu miałam dwie owulacje i że później poroniłam przez tą gorącą kąpiel?
Bardzo proszę o pomoc, bo odchodzę od zmysłów.

Witam serdecznie!

Nie wiem, skąd u Pani podejrzenie o byciu w ciąży. Nie miała Pani objawów, nie zrobiła Pani testu. Jeżeli dobrze liczę, to gorącą kąpiel wzięła Pani w pod koniec/w trakcie miesiączki. Krwista wydzielina była niczym innym jak resztką złuszczającego się endometrium, która pod wpływem wysokiej temperatury dodatkowo uległa rozrzedzeniu.
Myślę, że nie ma powodu do niepokoju. Warto, by poobserwowała się Pani w trakcie obecnego cyklu. Jeżeli pojawią się krwawienia międzymiesiączkowe, wskazana będzie wizyta u ginekologa.
W kwestii owulacji, nie ma możliwości wystąpienia dwóch owulacji w trakcie jednego cyklu. Bywa, że uwolnione zostają dwie komórki jajowe, ale ma to miejsce tego samego dnia.

Pozdrawiam