Czy możliwe jest, że wszystkie zęby zepsuły się w jednym czasie?

Witam. od kilku dni z dnia na dzień zaczęły mnie boleć zęby. Dodam, iż zaniedbałem się w tej kwestii. Nie jest to jeden ząb a kilka co mnie zastanawia. Możliwe, ze w jednym czasie zepsuły mi się cztery zęby? Ibuprofen pomaga czasowo. Dokładne wyszczotkowanie i wypłukanie szałwią uśmierza ból. Dziąsła troszkę krwawią, ćmią, bolą, czuje jakby były dłuższe i wydaje mi się, że jedna strona buzi jest opuchnięta. Stomatolog będzie dopiero w poniedziałek bo dziś i jutro go niema. Jakieś rady?

Witam!
Niestety musi się tu wypowiedzieć dentysta... Na pewno wszystkie zęby w tym miejscu wymagają naprawy,ale myślę,że przyczyną bólu i obrzęku jest prawdopodobnie jeden z nich i właśnie to musi ustalić stomatolog... Na razie musi Pan radzić sobie tak jak do tej pory...
Pozdrawiam.

Lek. dent. Katarzyna Wierzbowska

Jest to zbieg okoliczności ale jest to możliwe
Jak sam Pan zauważył zaniedbał się Pan jeśli chodzi o uzębienie i teraz są tego skutki
Proszę doraźnie ratować się lekiem Dexak SL 3-4 saszetki na dobę powinny pomóc, koniecznie udać się do lekarza i rozpocząć leczenie
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Tak, szczególnie przy zaniedbaniach, do których Pan się przyznaje.
Proszę jak najszybciej udać się do gabinetu stomatologicznego w celu diagnostyki i rozpoczęcia leczenia.