Czy możliwe jest, żeby przez poprawianie aparatu wyniki mogły być zawyżone?

Witam. Miałam robiony Holter z tego względu, że mam czasem przyspieszony puls. Czy możliwe jest żeby np przez dotykanie, poprawianie aparatu mogły być wyniki zawyżone? Wyszło mi że parę razy były wyskoki do 150 na minutę. Wogóle nie odczuwałam tego nie miałam żadnej sytuacji stresowej itp. i nie czułam żeby mi aż tak serce łomotało. W nocy zaś miałam nawet trochę za niski puls. Echo serca wyszło w porządku. Nie ma żadnego wypadania płatka itp. Czy to może być coś poważnego ?

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana ocena o jakiej długości był rytm powyżej 150? Konieczne jest zapoznanie się z całym wynikiem