Czy możliwe jest, żebym była w ciąży, skoro test wyszedł negatywny?

Witam,
współżyłam z chłopakiem 19 sierpnia i on miał wytrysk, ale zdążył ze mnie wyjść. Oczywiście zabezpieczyliśmy się prezerwatywą. Jednak później były pieszczoty, oboje byliśmy w bieliźnie, ale on pocierał penisem o moją łechtaczkę. Dodam, że był bardzo podniecony.

Po czterech tygodniach od tych wydarzeń zrobiłam test ciążowy, robiłam go rano i był negatywny. Czy możliwe jest, żebym była w ciąży?

Byłam dziś u ginekologa i sprawdzał szyjkę macicy, itd. Ale nie robił mi USG ani nic w podobnego. Powiedział, że wszystko jest w porządku, że nie widzi żadnych zmian.

Redakcja abcZdrowie

Witaj,
z pewnością po tym zdarzeniu nie doszło do zapłodnienia. Warto jednak pamiętać, że w trakcie pettingu może dojść do zapłodnienia, gdy nasienie zostanie przeniesione do pochwy, a w pochwie znajduje się płodny śluz.
Pozdrawiam serdecznie!