Czy możliwe jest zwiększenie objętości wytrysku?

czy mozliwe jest zwiekszenie objetosci wytrysku ? czy istnieja jakies bezpieczne preparaty.dziekuje

Dzień dobry!

Nie, nie jest to zazwyczaj objawem żadnej choroby czy zaburzenia, więc i nie stosuje się takiego leczenia. Objętość nasienia większości mężczyzn nie jest bardzo obfita (szczególnie przy częstym, regularnym współżyciu). Obrazy z filmów pornograficznych są dalekie od prawdy.

Pozdrawiam!