Czy możliwe są bóle napięciowe u 21-latki?

Mam 21 lat moje objawy są dość nietypowe . Na początku miałam ból brzucha tak jakby żołądek, byłam u lekarza stwierdził że to na tle nerwoym i mogę mieć zgage trwało to tak z 2 miesiące. Czasem mam jeszcze ból tak jakby pieczenie jest to bardziej dyskomfort, ale to nic bo po około 2 tygodniach wystąpiły bóle głowy, karku. Byłam u lekarza stwierdził ze sa to bóle napieciowe głowy . Teraz mam ból tak jakby koło serca z prawej strony nad piersią . Byłam u lekarza w poniedziałek stwierdził że to może być na tle nerwowym. Tego samego dnia zaczęła boleć mnie lewą nogą taki skurcz; bol jakby żył koło kolan i za kolanem czasem ból sięga do biodra czasem lydka . Czy to mogą być bóle bóle napieciowe, nerwica ? Dodam że mam lęk przed smiercia , boję się ze umrę

Lek. Michał Lenard

Bóle prawdopodobnie mają przyczynę psychogenną. Sugeruję skonsultowanie problemu z psychiatrą, który z Panią porozmawia i zdecyduje o ewentualnym leczeniu. Pozdrawiam!