Czy możliwe są dodatkowe skurcze serca?

Stwierdzono u mnie refluks oraz przepukline rozworowa jakieś 30-40 min po jedzeniu mam dodatkowe skurcze serca badania ekd echo serca ok holter pokazał dodtskowe pobudzenia komorowe i nadkonorwoe ale w małych ilościach 10lat temu miałem ablacje z powodu czsstoskurczu kardiolog wykluczył że o teraz sprawy sercowoe bardziej żołądek biorę leki ale nie pomagają

Szanowny Panie ale jakie leki? Jeżeli ilość dodatkowych skurczów jest niewielka to proszę się nie martwić