Czy możliwe są hemoroidy u 27-latka?

Od 2 lat mam taki problem - po wypróżnieniu się wychodzą mi z odbytu kulki białe czy coś takiego i nie wiem czy są to hemoroidy lub inne obce ciało ? Często nie mogę się załatwić, trwa to długo i czasem boleśnie, a tam czuje jak coś blokuje ten proces. 2 lata temu pojawiła się na bieliźnie krew jasna przezroczysta i żadna maść droga mi nie pomaga. Co to może być hemoroidy lub inne obce ciało ? Jakie są szanse żeby się pozbyć problemu raz na zawsze ? lekarz zastosuje konkretny zabieg na moją prośbę ? nie chcę brać maści żadnych i wstydziłem się wcześniej udać do lekarza. Jeśli będzie konieczność zabiegu to lepiej usunąć metodą klasyczną czy laserowo ?

Szanowny Panie, tak mogą być to hemoroidy, proszę się nie wstydzić bo lekarzy naprawdę do nie rusza. Proponuję wizytę u proktologa