Czy możliwe są hemoroidy u 27-letniego mężczyzny?

Witam, zacznę od tego że pierwsze objawy zaczęły się po jezdzie na motorze. Po zejściu z motoru odczuwałem dziwny ból w okolicy kręgosłupa. Myślałem że mnie po prostu przewiało. Natomiast teraz jestem w Niemczech w pracy i po wejściu na metalowy kontener na którym trzeba było usiąść już przy pierwszym razie odczułem znowu ten sam dyskomfort w okolicy odbytu jakby guzek. Po tych paru wejściach ten guzek się powiększył do ok 2cm i jest podłużny. Po lewej stronie od odbytu jakby wychodził z lewego uda. Od razu zaczęło boleć, odczuwam dyskomfort przy chodzeniu, siadaniu a z obytu wydostaje się jakaś wydzielina jasna. Nie jestem pewny czy jest to ropa czy nie. Muszę tu jeszcze być ok 2 tygodni. Po gorącej kąpieli jest trochę na chwilę lepiej. Kupiłem w aptece korę z buku na nasiadowki. Czy mogą to być hemoroidy? Czy coś poważniejszego? Dzieje się tak od niecałego tygodnia

Przedstawione objawy pasują do kilku schorzeń w okolicy odbytu, jednym z nich może być choroba hemoroidalna. Wiek, ani okoliczności pojawienia się objawów nie wykluczają ani choroby hemoroidalnej, ani innych w tym poważnych schorzeń okolicy odbytu (np. ropni!). Konieczna jest wizyta u lekarza.