Czy możliwe są infekcje dróg rodnych?

Witam. Wynajmuję mieszkanie, w którym jest używana pralka. Pralka ma już wiele lat i była używana przez wielu poprzednich najemców. Z racji, że mam chorobę skory oraz bardzo częste infekcje zwłaszcza intymne zastanawiam się, czy dobrym pomysłem jest korzystanie z niej. Czy przez korzystanie z używanej pralki można się czymś zarazić?

Lek. Michał Lenard

Myślę, że przez korzystanie z używanej pralki niczym się Pani nie zarazi. Jeżeli mieszka Pani ze współlokatorami, sugeruję nie prać swojej bielizny razem z cudzą. Pozdrawiam!