Czy możliwe są objawy menopauzy u 41-latki?

Witam.Mam 41 lat.11 miesięcy temu urodziłam synka. Miesiąc po porodzie wziełam zastrzyk antykoncepcyjny.Po 3 miesiącach nie przedłużałam już zastrzyku.Miesiączke regularną mam od 2 mcy.Odczuwam uczucia gorąca, niepokój,mdłości poranne( w ciąży nie jestem), przewlekłe zmęczenie,nie stresuje się niczym a jednak czuje niepokój,czy to może być objaw zbliżajacej się menapauzy? Badania miałam min.na tarczycę, ale wyniki są ok. Od czasu gdy wziełam ten zastrzyk do teraz są te objawy.Proszę o poradę.

Lek. Katarzyna Szymczak

Mogą to być objawy tzw pre menopauzy, sugeruję kontrolę u ginekologa.
Pozdrawiam