Czy możliwe są problemy z kręgosłupem u 45-latka?

Witam czy to problem z kręgosłupem.Około 10 miesięcy temu zacząłem odczuwać ból w prawym podżebrzu promieniującym do prawej łopatki.Od około 3 miesięcy doszły bóle z lewej strony i pleców oraz efekt czerwonych i palących dłoni.Spadek masy ciała około 15 kg w ciągu roku. W tym czasie wiele badań w kierunku wątroby u lekarza rodzinnego a póżniej u hepatologa.TK zrobione w listopadzie ubiełego roku RM w maju tego roku i usg w szpitalu u radiologa w czerwcu.Opisy wszystkich bardzo podobne.Wątroba niepowiekszona o prawidłowej echogeniczności bez zmian ogniskowych trzustka śledziona nerki prawidłowe bez żadnych zmian.Żadnych nieprawidłowości.Badania krwi zrobione w ostatni miesiącu ( morfologia.próby wątrobowe.bilirubina.proteinogram,inr,iga,igg,afp,ferrytyna.tibc,żelazo,ceruloplazmina,crp,ob, wszystko w normie,żadnych wirusów a,b,c.Hepatolog stwierdził że nie widzi wątrobowej przyczyny dolegliwości.Gdzie mam się udać teraz do neurologa a może do psychiatry jak mi też sugerowano.

Po wykluczeniu przyczyn hepatologicznych, gastrologicznych i nefrologicznych bólu kontakt z neurologiem będzie dobrym kierunkiem. Odpowiadając na pytanie z tematu - tak, Problemy z kręgosłupem są możliwe u 45-latka. Pozdrawiam.