Czy możliwe są zaburzenia mechaniki przewodu pokarmowego?

W opisie gastroskopii lekarz napisał "dyslokacja błony śluzowej podczas ruchów zwrotnych". Wiem co znaczy dyslokacja, znam ten termin, raczej cbciałam zapytać co yo oznacza a kontekscie gastroskopii? Jest to orawidlowe/normalne czy raczej jest to jakas nieprawidlowość? Zostałam skierowana na badanie z powodu podejrzenia zaburzeń mechaniki układu pokarmowego.

Lek. Tomasz Budlewski

zależy jaki jest cały opis badania i co dokładnie jest opisane, jedno takie stwierdzenie bez określenia czy dotyczy żołądka czy przełyku nie daje możliwości wypowiedzenia się