Czy możliwe są zaburzenia miesiączki po znieczuleniu?

Witam. Może trochę panikuje ale dla własnego spokoju chciałam zadać pytanie. Ok. Tydzień przed planowaną miesiączka pojawiło się u mnie brązowe plamienie, sporadyczne i w małych ilosciach, bez żadnych dolegliwości bolowych. Trwało ok. 3-4 dni. Po kolejnych 2-3 dniach zaczął mi się okres, również od brązowych plamien, później już normalnie. Teraz miesiączka trwa już 9 dni, nigdy aż tak długiej nie miałam, zawsze była regularna i trwała 4-5 dni. Przed pojawieniem się plamienia byłam poddana miejscowemu znieczuleniu głowy(usunięcie kaszakow). Nie biorę żadnych leków. Może trochę stresu doszło do tego wszystkiego. Czy powinnam się tym martwić? Czy znieczulenie i stres mogły spowodowac plamienia i dlugotrwala miesiączkę?

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana konsultacja ginekologiczna po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć