Czy możliwe są zaburzenia neurologiczne u 19-latki?

Witam Od niedawna zaobserwowałam u siebie coś bardzo niepokojącego. Mianowicie mam często wrażenie, że robię i mówię rzeczy automatycznie. Mam na myśli sytuacje, gdy chcę np coś powiedzieć i mówię coś, kontrolując to co mówię, jednak nie zastanawiając się nad tym przed wypowiedzeniem tych słów. Mam nadzieję, że dobrze to wytłumaczyłam. Kontroluję to co mówię czy robię, jednak właśnie martwi mnie to poczucie robienia rzeczy automatycznie. Na pewno nie jest to normalne, Co to może być? Pozdrawiam

Witam!
Sprawami tego typu zajmują się psycholodzy i psychoterapeuci. Proszę skontaktować się z Poradnią Zdrowia Psychicznego (skierowanie nie jest potrzebne), zrobią odpowiednie badania testowe i sprawę wyjaśnią.
Życzę powodzenia
W. Łuczkowski.