Czy możliwe są zaburzenia snu u młodego mężczyzny?

Martwię się o swojego partnera. Podejrzewam,ze ma jakieś zaburzenia snu. Zdarzyło sie to już kilka razy,najczesciej gdy był bardzo zmeczony. Wydaje rozne dzwieki,gada przez sen,jest bardzo glosny,a ja wtedy nie mogę go dobudzic :(( Pojawiają sie u niego rozne zachowania na tle seksualnym,np masturbacja. Nie wiem jak sobie z tym radzić, najgorsze jest to,ze nie moge go wtedy wybudzic ze snu,a jest bardzo glosny i mysle, ze mógłby obudzic innych domownikow... Bardzo prosze o pomoc.

Dzień Dobry,

Dziękuję za kontakt :)

Zaprezentowane, niepokojące symptomy, występujące u Partnera, są wskazaniem do osobistej konsultacji w Poradni Leczenia Zaburzeń Snu, celem diagnostyki symptomatycznej oraz ewentualnego leczenia.

Życzę pomyślności w codzienności,

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605