Czy możliwe, że byłam w ciąży i nastąpiło poronienie?

Witam piszę bo mam pewien problem otóż 6 dni przed planowaną miesiączka miałam jasno brązowe plamienia które trwało 9 dni robiłam test ciążowy i jak się przyjrzałam to widać było druga kreskę tylko bardzo bardzo blada i nagle dostałam miesiączki i nie wiem co to może oznaczać czy jak byłam w ciąży i poroniłam ???

Szanowna Pani, ciężko powiedzieć, nie jest to wykluczone. Szkoda że nie powtórzyła Pani testu