Czy możliwe, że byłam w ciąży i poroniłam?

Stosuje Adaring 5 miesiąc. Trzy tygodnie z krążkiem i tydzień przerwy. Półtora tygodnia po aplikacji nowego dostałam krwawienia (nie plamienia ), mam krwawienie już 4 dzień 3 razy bardziej intensywne jak przy okresie.Boli mnie podbrzusze. Robiłam test ciążowy wynik wyszedłby negatywny. Martwię się że mogłam być w ciąży i poroniłam. Proszę o pomoc. Czy to możliwe ? I czy powinnam zrobić USG? A może to przez ten krążek ?

Lek. Tomasz Budlewski

oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa.