Czy możliwe, że choruję na raka trzustki?

Strasznie się boję, że to rak trzustki.. Od jakiegoś czasu bolał mnie brzuch, miałam przelewanie i burczenie w brzuchu, co jakiś czas biegunkę, byłam 2 razy u lekarza rodzinnego, a ostatecznie sama wybrałam się na usg jamy brzusznej, które nie wykazało zmian w obrębie trzustki, pęcherzyk żółciowy był w normie i wątroba tez. Brzuch mnie na ten moment nie boli ale teraz od kilku dni mam takie jakby żółte, papkowate stolce.

Lek. Paweł Szadkowski

Podane objawy i brak zmian w usg nie wskazują na raka trzustki. Nie podała Pani, czy wykonała podstawowe badania, jak próby wątrobowe, lipaza, morfologia krwi - gdyby objawy nie ustępowały, warto je wykonać.