Czy możliwe, że dziecko po połknięciu baterii, nie wykazuje żadnych objawów 4 doby później?

Witam, czy możliwe że dziecko po połknięciu baterii nie wykazuje żadnych objawów 4 doby później? (nie ma pewności, że połknęło cokolwiek, po prostu nie potrafię jej znaleźć) Z góry dziękuję za odp

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W przypadku podejrzenia połknięcia przez dziecko baterii należy niezwłocznie zgłosić się na najbliższy oddział pediatryczny! Proszę nie bagatelizować problemu, nawet jeśli nie ma pewności, czy doszło do połknięcia!