Czy możliwe, że hcg zrobiłam za wcześnie?

Witam. Dziś zrobiłam hcg z krwi <2.0 nie byłam na czczo. Ostatnia miesiączka 23.09.2018r. mam bóle brzucha i jajników. Bolą krzyza, ból głowy, jestem senna i zmęczona.nie mam apetytu mam infekcje okolic intymnych.zauwazylam też więcej śluzu niż do tej pory. Z mężem kochaliśmy się parę razy tak że w dni płodne. Biorę kwas foliowy. Czy hcg zrobiłam za wcześnie?

Lek. Paweł Szadkowski

Nie podała Pani ile dni minęło od stosunku, ale mogło być jeszcze za wcześnie. Jeśli okres się nie pojawi, warto wykonać test ciążowy i powtórzyć badanie z krwi dla pewności. Przy badaniu beta-HCG nie trzeba być na czczo.