Czy możliwe, że mam jakąś grzybicę?

Witam, od kilku lat czuje mocne swędzenie w nosie, między palcami lewej dłoni, za lewym uchem otwiera mi sie malutka rana i coś się z biej sączy, mocne swędzenie odbytu, pachwina, genitalia, czer2one krostki na żołedziu podczas swędzenia, wszystko to przychodzi co kilka dni a zaczeło sie od 4 pobytów w szpitalu, jakaś grzybica?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.