Czy możliwe, że mam zębodół?

Witam w poprzedni czwartek usunięto mi ósemkę dolna założono szwy.mam lekki ból i ciągle ślinę w buzi zrobił mi się biały nalot na dziasle i mam nieprzyjemny zapach.zagladajac do buzi zauważyłam że zrobiła mi się dziura.czu to nie jest przypadkiem zębodół.

Lek. Paweł Szadkowski

Proszę się udać do lekarza stomatologa, gdyż biały nalot może oznaczać zakażenie rany, a dziura może być spowodowana niecałkowitym zamknięciem rany przez szwy.