Czy możliwe, że miałam krwawienie implantacyjne?

W dniu spodziewanej miesiączko kochałam się ze swoim chłopakiem (stosunek przerywany). Miesiączka nie przyszła jednak w terminie, a tydzień po. Robiłam test i wyszedł negatywny. Krwawienie było mniejsze niż zwykle (takie przynajmniej mam wrażenie) - były w nim widoczne skrzepy i wyszła ze mną jakby taka mała kulka (krew była czerwona i dość gęsta). Miałam dość silny ból brzucha. Co ciekawe trwało to tylko 3 dni. Czy możliwe, że to krwawienie implantacyjne? Muszę się udać do lekarza, ale do tego czasu zwariuje.

Lek. Paweł Szadkowski

Skoro test jest negatywny, krwawienie najpewniej było krwawieniem miesięcznym i nie ma powodu do niepokoju.