Czy możliwe, że miałem zawał?

Mam 22 lata. 3 dni temu byłem na mocno zakrapianej imprezie. Dzień po niej było mi bardzo słabo co nie jest dziwne ale do teraz czuję niepokoj w klatce piersiowej i jest mi duszno, oddycham dość płytko, trochę też kręci mi się w głowie ale to akurat mam często. Czy możliwe ze miałem zawał i musze się zgłosić do lekarza?

Witam!
Zawał to nie. Kac-gigant jest to niestety kara za "dobrą imprezę". Jeżeli to Pana mimo wszystko niepokoi to proszę u lekarza rodzinnego zrobić EKG i wszystko się wyjaśni.
Pozdrawiam
W. Łuczkowski.