Czy możliwe, że mój chłopak choruje na białaczkę?

Witam. Pisze z zapytaniem moj facet robił badania krwi bo ostatnio źle zaczął czuć zmęczony i senny i wyszło mu leukocyty 3.97 poniżej normy limfocyty 48% powyżej i mam pytanie doczytal się na internecie że to może być białaczką czy ma się czymś przejmować ? Tak.pojdzie do lekarza je skonsultować i on ma niedoczynności tarczycy. Proszę o odpowiedź

Lek. Paweł Szadkowski

Takie wyniki, skoro wszystkie inne są w normie, nie stanowią powodu do niepokoju.