Czy możliwe, że okres zatrzymał się w środku przez zapalenie pęcherza?

Witam, Od 8 dni spóźniała mi się miesiączka (ciąża wykluczona)z mężem kochaliśmy się 2 dni temu i wczoraj zaczęło mnie boleć strasznie podbrzusze po oddaniu moczu straszne pieczenie ( podejrzewam zapalenie pęcherza) do tego na papierze zobaczyłam tak jakby czerwone nitki po kilku godzinach przy oddawaniu moczu na papierze jest krew ale podpaska czysta? Czy możliwe że okres " zatrzymał się w środku" przez zapalenie pęcherza?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza internista i wykonanie wstępnej diagnostyki oraz konsultacja lekarza ginekologa sadze ze warto jest oznaczyć poziom beta hcg