Czy możliwe, że plamienia powstały na skutek źle wykonanej cytologii?

Mam 25 lat. od października 2014r plamię z dróg rodnych. 2 tygodnie przed 1 plamieniem miałam robioną cytologie gr II. Od tego momentu brunatne plamienia trwają cały czas. 30.07.15r przeszłam laplaparoskopie, która wykazala zrost po cc (Poród 10.01.2013r.) Mimo zabiegu nadal bolesnie przechodzę miesiączki,plamię i odczuwam pieczenie oraz kłucie w pochwie. Czy możliwe, że plamienia powstały na skutek źle wykonanej cytologii i czy możliwe jest zle postawienie diagnozy skoro nadal plamię?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proponuje udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu oraz przeanalizowaniu wszystkich już wykonanych badań będzie można określić odpowiednie postępowanie.