Czy możliwe, że płeć dziecka będzie męska?

Obecnie moja trzecia ciąża, chodzi o płeć dziecka. W 14 tyg lekarz powiedział ze będzie dziewczynka ale nie był pewien, następnie w 18 tyg potwierdził że bd córka, 21 tyg też powiedzial że bd córka, ale już w 24 tyg lekarz powiedzial że będzie syn, teraz jestem w 27 tyg lekarz pozostaje że bd syn. Jak to możliwe jak by był to syn to już gdzie by było widać narządy męskie a tym bardziej że to moja trzecia ciąża. Jakaś nadzieja ze będzie to jednak córka?

Lek. Paweł Szadkowski

Im płód jest większy, tym łatwiej ocenić narządy płciowe dziecka. Najpewniej we wcześniejszych ocenach usg płód był tak ułożony, że narządów męskich nie było widać. W 27 tygodniu ocena jest dokładniejsza, niż wcześniej. Proszę na kolejnym usg po prostu spojrzeć, jak lekarz będzie oceniał płeć, na pewno Pani pokaże narządy płciowe, co da Pani pewność.