Czy możliwe, że po takiej dawce leków grzybica dalej się rozwija?

Witam lekarz przepisał mi na grzybicę stwierdzoną na oko Gyno pevaryl 50 w liczbie sztuk 14 w połowie kuracji to jest po 8 tabletkach dostałam okres w czasie którego okropnie swędziało po okresie zażyłam siedem ostatnich tabletek następnie lekarz przepisał mi gynoxin 600. Obecnie mija Szósty dzień a ja nadal mam swędzące serowate upławy. Czy możliwe że po takiej dawce leków grzybica dalej się rozwija Proszę o porady dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

tak jest to możliwe, wskazany wymaz i następowe leczenie celowane.