Czy możliwe, że podobają mi się również kobiety?

W wziązku jestem z mężczyzną, ale interesują mnie kobiety. Lubię je podobają mi się ,zawstydzają. Nie mogę określić czy jestem zainteresowana nimi również w swerze seksualnej. Z partnerem nasze życie erotyczne jest na różnym poziomie. Czy to normalne, czy może tylko ciekawość.

Witam,
biseksualność jest to trwały pociąg, w obszarze erotycznym do obu płci. Jest to orientacja mieszcząca się pomiędzy homo, a hetero. Na podstawie badań amerykańskiego seksuologa Alfreda Kinseya możemy wnioskować, że; Istnieją teorie, które pokazują orientację jako ruchomą, tzn., że i w każdym z nas tkwi pierwiastek bi. Naukowiec ten sporządził skalę od 0 do 6. Zero to według jego klasyfikacji osoby o nastawieniu heteroseksualnym, bez komponentu homoseksualnego, natomiast 6 to osoby o nastawieniu wyłącznie homoseksualnym. W skali tej te dwa przeciwległe bieguny połączone są całym spectrum zachowań kobiet i mężczyzn o różnym natężeniu pierwiastka homo i heteroseksualnego. Biseksualna orientacja u kobiet kształtuje się w dorosłości, u chłopców w okresie adolescencji, czyli dojrzewania.
Zachęcam do poczytania; https://wylecz.to/zwiazki/biseksualizm/
Pozdrawiam serdecznie

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za zaufanie :)

Zasygnalizowała Pani, że: "... Z partnerem nasze życie erotyczne jest na różnym poziomie... ." - ten wątek wymagałby doprecyzowania, jaki poziom satysfakcji Pani czerpie z relacji seksualnej/erotycznej/intymnej?

Z drugiej strony, to, że interesują/podobają/ się Pani Kobiety, jest w porządku, bo przecież zwracanie uwagi na to, co Nas zachwyca/podoba się jest immanentną cechą Naszego życia (niezależnie od płci).

Myślę, że przydatna byłaby dla Pani porządkująca rozmowa, z Psychologiem.

Gdyby miała Pani życzenie konsultacji online, zapraszam Panią serdecznie do kontaktu online, via Skype/via Messenger.

Serdeczności i radości pani życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605