Czy możliwe, że przez taki niski poziom tego hormonu tak źle się czuję?

Witam, jestem w 14 tygodniu ciąży przy badaniu TSH wynik wyszedł 0,011 więc jest za niski często jest mi niedobrze i czasem wymiotuje ogólnie czuję się osłabiona czy możliwe że przez taki niski poziom tego hormonu tak źle się czuję? Dodam że nigdy nie miałam problemów tarczyca.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna pilna wizyta u lekarza ginekologa prowadzącego ciąże lub lekarza endokrynologa konieczne jest odpowiednie działanie , proszę koniecznie powtórzyć TSH i oznaczyć ft3 i ft4