Czy możliwe, że tabletka Escapelle rozregulowala cały cykl?

Witam! Ostatni okres miałam 16.10, natomiast 31.10 podczas stosunku pękła nam prezerwatywa, około 16 h później zażyłam Escapelle, 5 dni po jej zażyciu wystąpiło krwawienie trwające 5 dni. Zastanawiam się czy było to krwawienie po tabletce (jest o tym mowa w ulotce) czy okres, bo okresu nie dostałam i spóźnia mi się już jakieś 10 dni. Zrobiłam 2 tygodnie od tego stosunku test ciążowy i wynik był negatywny. Czy możliwe, że tabletka rozregulowała cały cykl, jakie jest prawdopodobieństwo ciąży?

Oczywiście, że Escapelle mogło rozregulować cykl miesiączkowy, natomiast dla pewności powinna Pani powtórzyć test ciążowy. Pozdrawiam