Czy możliwe, że to nasilenie nerwicy?

Witam, od jakiegoś czasu coraz częściej mam napady słabego samopoczucia (szczególnie w dusznych pomieszczeniach, w słońcu, wśród ludzi, w kolejkach) - nagle miękną mi nogi, napad gorąca, ucisk w głowie i klatce piersiowej, duszności, szybkie bicie serca, mroczki przed oczami... Mam wrażenie, że zaraz zemdleję. Dodam, że mam nerwicę, jeśli chodzi o serce - EKG ok, Holtera nie miałam, echo - śladowe niedomykalności zastawek. Wizytę u kardiologa mam za 2 m-ce. Czy możliwe że to nasilenie nerwicy?

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Witam,
nerwica powinna być zdiagnozowana przez specjalistę i najlepiej ,gdy jest leczona poprzez psychoterapię.Rozpoznaje się wówczas emocje ,które obecnie wyrażane są poprzez objawy somatyczne a wskazują na wyrażny lęk społeczny,który wymaga przepracowania.
Pozdrawiam serdecznie i zachęcam.