Czy możliwe, że wszycie Esperalu trwało tylko kilka minut?

Miałem wszywany esperal. Czy możliwe jest, że zabieg trwał tylko około 6-7 minut? Boję się, że może lekarz wszył coś innego (placebo) . Czy jest taka możliwość? Jaka minimalna dawka alkoholu wejdzie w reakcje z lekiem i spowoduje wyczuwalne objawy odstraszające od picia?

Lek. Tomasz Budlewski

możliwe żeby tyle trwało, zdecydowanie nie należy spożywać nawet najmniejszej ilości alkoholu.